Archiwum z kategorii »Łubowo «

Zapraszamy do przeczytania kolejnego thrilleru psychologicznego, którego historia z każdym rozdziałem zamienia się w prawdziwą jazdę bez trzymanki, a każda strona, zamiast Was zaskakiwać, wbije po prostu w fotel. Jest to świetna historia, która wprawi w takie osłupienie oraz pewien trans, że nie będziecie w stanie oderwać się od czytania, dopóki nie poznacie jej zakończenia. Tremayne stworzył świetny klimat, a fakt, że akcja tej książki dzieje się wyłącznie na tajemniczej oraz mrocznej wyspie, spowoduje u Was ciarki.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN

Plakat (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

Kategoria: Aktualności, Łubowo

Książka Przemka Staronia „Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem” dedykowana jest nastolatkom, którzy nie mając dostępu do edukacji emocjonalnej, często gubią się w rozumieniu własnych potrzeb. Brak narzędzi do radzenia sobie z wymagającymi sytuacjami, wielokrotnie wpływa na ich pogarszające się samopoczucie i brak wiary we własne możliwości.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN

„W co się bawić” to seria inspirujących książeczek. Wakacje to najlepszy czas do zabaw z dziećmi na świeżym powietrzu, ale również w deszczu i błocie. Każdy z nas zna wiele zabaw z dzieciństwa, ale może polecana seria książeczek zainspiruje do jeszcze ciekawszych czynności.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.
Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN

Z radością ogłaszamy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie znalazła się w finałowej 30-tce, otrzymując po raz kolejny dofinansowanie z Fundacji BGK. W tegorocznej edycji programu grantowego „Dzieci Kapitana Nemo” dzieci i młodzież odkrywać będą dokonania Polaków, którzy zasłynęli w kraju i na świecie. Poprzez zabawę i atrakcyjne formy nauki poznają nowe autorytety oraz zainspirują się odkryciami swoich rodaków.

Projekt będzie realizowany przez Filię MBP w Łubowie w okresie od września do grudnia 2023 roku. Więcej informacji pod koniec wakacji!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo

„Dom po drugiej stronie jeziora” to mroczny i wciągający thriller psychologiczny pełen niespodziewanych zwrotów akcji.

Główną bohaterką najnowszej powieści Rileya Sagera jest Casey Fletcher. Aktorka, która postanawia uciec w głuszę przed wzrokiem wścibskich dziennikarzy. Kobieta zaszywa się na odludziu, w domu nad jeziorem, gdyż nie pozbierała się jeszcze po tragicznej śmierci swojego męża. Całe dnie spędza na werandzie, popija drinki i patrzy na jezioro, które rozciąga się przed jej domem. Jej uwagę przyciąga luksusowy dom na drugim brzegu, do którego wprowadziła się niedawno sławna i bogata para. Wkrótce Casey przekona się, że małżeństwo jej sąsiadów wcale nie jest takie różowe, jak mogłoby się wydawać…

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN