Archiwum z kategorii »Łubowo «

Plakat (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

Kategoria: Aktualności, Łubowo

Zakończył się kolejny cykl warsztatów w ramach projektu pn. „Zawsze jest „czas” na sukces”. Tym razem młodzież na warsztatach techniczno-plastycznych z decoupage nabyła umiejętności, które wykorzysta przy tworzeniu własnych zegarów.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo

Niebezpieczny świat Neapolu, gdzie dwa potężne klany stają do ostatecznego starcia. Piotr Rozmus w „Próbie sił” wciąga czytelnika w mroczną rzeczywistość, oferując pełną akcji i napięcia powieść sensacyjną.

W Neapolu jest gorąco – nie tylko ze względu na panujący klimat. Ucieczka Polaka z więzienia, zabójstwo duchownego, a później dziennikarza. Zapowiada się, że dojdzie do decydującego starcia pomiędzy klanami Castellano i Galante. I właśnie wtedy do Włoch wybiera się polska dziennikarka Maja Słowińska.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN

Zgodnie z harmonogramem projektu pn. „Zawsze jest „czas” na sukces” młodzież systematycznie realizuje jego założenia. Na spotkaniach zdobyli wiedzę na temat sposobów odmierzania czasu, rodzajów zegarów, nabyli umiejętność posługiwania się zegarem, dostrzegania upływu czasu.

więcej…

Zakończyła się rekrutacja do projektu realizowanego przez filię MBP w Łubowie pn. „Zawsze jest „czas” na sukces”. Na spotkaniu organizacyjnym gościliśmy uczestników w wieku od 10 do 15 lat – grupa od pierwszego dnia wykazała się mobilizacją do pracy przy realizacji zadania.

Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy o Polaku, który zasłynął w kraju i na świecie, a jego życiorys nie jest nam znany – zwłaszcza wśród młodzieży. Dlatego właśnie w Szkole Podstawowej w Łubowie odbyły się warsztaty dotyczące postaci Antoniego Norberta Patka (prezentacja sylwetki i jego dorobku) oraz warsztaty dla uczestników projektu w filii MBP w Łubowie.

więcej…

Zapraszamy do przeczytania kolejnego thrilleru psychologicznego, którego historia z każdym rozdziałem zamienia się w prawdziwą jazdę bez trzymanki, a każda strona, zamiast Was zaskakiwać, wbije po prostu w fotel. Jest to świetna historia, która wprawi w takie osłupienie oraz pewien trans, że nie będziecie w stanie oderwać się od czytania, dopóki nie poznacie jej zakończenia. Tremayne stworzył świetny klimat, a fakt, że akcja tej książki dzieje się wyłącznie na tajemniczej oraz mrocznej wyspie, spowoduje u Was ciarki.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN

Plakat (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

Kategoria: Aktualności, Łubowo