Archiwum z kategorii »Wieczorki poetyckie «

Po raz kolejny obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęliśmy w samo południe odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego, biorąc udział w akcji „Niepodległa do Hymnu”, zainicjowanej przez Biuro Programu „Niepodległa”. Miejska Biblioteka Publiczna co roku zgłasza gminę Borne Sulinowo do udziału w wydarzeniu. Dlatego wzorem lat ubiegłych i my, mieszkańcy, uczestniczyliśmy w tym przedsięwzięciu pokazując, jak ważna jest dla nas kolejna, już 105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

więcej…

Plakat (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

Plakat (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

22 sierpnia 2023 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z Julią Łapińską. Pisarka rok temu zadebiutowała kryminałem pt. „Czerwone jezioro”, który zdobył uznanie czytelników i krytyków. Teraz autorka powraca z nową powieścią kryminalną pt. „Dzikie psy”, w której wracamy do miejsc i bohaterów znanych z pierwszej książki.

więcej…

Czy jesteście gotowi na niezwykłą podróż do magicznego świata Bornego Sulinowa? Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie autorskie z niezwykle utalentowaną Julią Łapińską, autorką powieści o naszym ukochanym mieście w tle – „Czerwone jezioro” i „Dzikie psy”.

Data: 22 sierpnia 2023 roku
Godzina: 17:00
Miejsce: Sala kameralna MBP

więcej…

Mamy przyjemność podzielić się informacją o wyjątkowym wieczorze autorskim, który odbył się w dniu 27 czerwca 2023 roku w Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie.

więcej…

Plakat (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

Szukamy dorosłych osób, dla których pisanie to jedna z pasji, a ich utwory zostają „zaszufladkowane”.

Zapraszamy wszystkich chętnych na wieczór autorski. Jeśli jesteś osobą, która lubi pisać i chce się podzielić swoimi twórczymi dziełami, to jest to miejsce dla Ciebie!

Pokaż innym swoją twórczość, zdobądź doświadczenie w wystąpieniach, małymi kroczkami rozwijaj kreatywne postrzeganie świata. Zachęcamy przede wszystkim osoby, które dotychczas pisały „do szuflady”.

więcej…