Archiwum z kategorii »Wieczorki poetyckie «

22 sierpnia 2023 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z Julią Łapińską. Pisarka rok temu zadebiutowała kryminałem pt. „Czerwone jezioro”, który zdobył uznanie czytelników i krytyków. Teraz autorka powraca z nową powieścią kryminalną pt. „Dzikie psy”, w której wracamy do miejsc i bohaterów znanych z pierwszej książki.

więcej…

Czy jesteście gotowi na niezwykłą podróż do magicznego świata Bornego Sulinowa? Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie autorskie z niezwykle utalentowaną Julią Łapińską, autorką powieści o naszym ukochanym mieście w tle – „Czerwone jezioro” i „Dzikie psy”.

Data: 22 sierpnia 2023 roku
Godzina: 17:00
Miejsce: Sala kameralna MBP

więcej…

Mamy przyjemność podzielić się informacją o wyjątkowym wieczorze autorskim, który odbył się w dniu 27 czerwca 2023 roku w Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie.

więcej…

Plakat (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

Szukamy dorosłych osób, dla których pisanie to jedna z pasji, a ich utwory zostają „zaszufladkowane”.

Zapraszamy wszystkich chętnych na wieczór autorski. Jeśli jesteś osobą, która lubi pisać i chce się podzielić swoimi twórczymi dziełami, to jest to miejsce dla Ciebie!

Pokaż innym swoją twórczość, zdobądź doświadczenie w wystąpieniach, małymi kroczkami rozwijaj kreatywne postrzeganie świata. Zachęcamy przede wszystkim osoby, które dotychczas pisały „do szuflady”.

więcej…

Marcowy piątkowy wieczór, półmrok, przyciemnione światła i atmosfera, jak z filmu kryminalnego w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie. A to wszystko na spotkaniu autorskim ze znanym dziennikarzem, publicystą, wykładowcą akademickim i pisarzem – Krzysztofem Bochusem!

więcej…

Wszystkich fanów kryminałów i nie tylko zapraszamy na kolejne wydarzenie organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie. Tym razem naszym gościem będzie Krzysztof Bochus! Autor popularnych i nagradzanych powieści kryminalnych i sensacyjnych (m.in. nagroda „Złoty Pocisk” dla „Szkarłatnej głębi”, jako najlepszej powieści kryminalno-historycznej w 2018 roku w Polsce).

więcej…

W ostatnią sobotę karnawału mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem, by świętować ten wyjątkowy dzień w roku. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program słowno-muzyczny zatytułowany „50 twarzy Fredry” – Aleksander Fredro i inne wierszyki… A wszystko po to, by mówić o miłości. A ponieważ niedawno obchodziliśmy święto zakochanych, spotkanie było doskonałą okazją do rozmów o miłości. A dlaczego na tegoroczne Walentynki, jako temat przewodni wybraliśmy właśnie Fredrę? Otóż w tym roku przypada 230. rocznica jego urodzin, a Sejm RP ustanowił rok 2023 rokiem Aleksandra Fredry.

więcej…