Archiwum z kategorii »Wycieczki «

Plakat (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

W bibliotece w Silnowie przez całe wakacje odbywały się zajęcia dla dzieci. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

„Plastyka to nasz żywioł” – malowaliśmy za pomocą szczoteczki do zębów, szablonów, bibuły, kubki i talerze farbami do szkła i porcelany, wykonaliśmy mydełka glicerynowe, duże róże z bibuły, ozdobne świeczniki do pływających świec.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza na HALLOWEENOWĄ wycieczkę do Energylandii (parku rollercoasterów numer 1 w Europie!), która odbędzie się w dniach 20-22 października!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki

W dniach 28-30 lipca 2023 roku po raz kolejny wybraliśmy się z Państwem na wycieczkę do największego parku rozrywki w Polsce, Energylandii. Była to niewątpliwie gratka dla miłośników mocnych wrażeń i szaleństwa na świeżym powietrzu.

Wycieczki do tego parku rozrywki stały się już nieodłącznym elementem wakacji, a wielu uczestników nie wyobraża sobie lata bez obowiązkowej dawki emocji na rollercoasterach!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki

Wakacyjny Kogel-Mogel, czyli przepis na dobrą zabawę. Po raz kolejny udowodniliśmy, że w naszej bibliotece nie ma nudy, z czego byli bardzo zadowoleni uczestnicy szóstego tygodnia wakacyjnych zajęć.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki

Pod nazwą „Mapa myśli” kryło się wiele inspirujących i rozwijających zajęć z zakresu nauki skutecznego zapamiętywania, poznawania i odkrywania swoich zmysłów. Nasz doświadczony psycholog przygotował fascynujące warsztaty, które rozbudziły ciekawość i wzbudziły entuzjazm wśród uczestników. Zabawy sensoryczne, prace plastyczne, poznawanie smaków, procesy poznawcze, ćwiczenia skojarzeniowe, a to wszystko w formie dobrej zabawy :)

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki