Archiwum z kategorii »Dyskusyjny Klub Książki «

Z wielką radością chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na nasze kolejne spotkanie klubu książki. Po wakacyjnej przerwie wracamy z nowościami. To będzie znakomita okazja do dyskusji, wymiany myśli i przede wszystkim, do podzielenia się pasjami książkowymi.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki będzie poświęcone najświeższym wydaniom literatury. To okazja do niezobowiązującej rozmowy, wymiany opinii i po prostu dobrze spędzonego czasu w gronie miłośników książek.

więcej…

W noworocznym nastroju, pełni energii, nadziei i pozytywnego nastawienia zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki!

Poznamy nowości na rok 2023, propozycje nowych osobliwości, jak i wprawionych pisarzy. Przeanalizujemy miniony rok i wspólnie znajdziemy nową koncepcję oraz pomysły na kolejne spotkania :)

Zapraszamy 16 stycznia od godz. 17:00!

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki! Wspaniała okazja do podzielenia się refleksjami na temat swojej „książki życia”, wybrania idealnej lektury na „niepogodę” – takiej, która daje wiele radości i wywołuje uśmiech :)

Nie zabraknie aromatycznej kawy i słodkości! Kto wie, może odwiedzi nas MIKOŁAJ? Zapraszamy 5 grudnia 2022 roku od godz. 17:00!

Jesień zapowiada się wyjątkowo interesująco w naszym klubie BIBLIOMOLI! Na pierwszym spotkaniu po wakacyjnej przerwie powitaliśmy nowych uczestników. Jest nam niezmiernie miło, że docieramy do coraz większej ilości zaczytanych, pozytywnie nakręconych literaturą ludzi. Czas jakby się dla nas zatrzymał, mamy wrażenie, że rozmowy przy pysznej kawce mogłyby trwać do rana. O to właśnie chodzi w spotkaniach DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI, czekamy na więcej i przypominamy, że zapisać można się w każdej chwili. Nie zapisać się i przyjść też można, aby poczuć tę atmosferę i zostać z nami na dłużej :)

więcej…

Witamy po wakacyjnej przerwie spragnionych czytelników! Już lada moment, już za chwilę powracamy do spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki. Szykujemy mnóstwo nowości i inspirujących pozycji książkowych.

Poszukamy odpowiedzi, czy Złota Polska Jesień wpędza nas w melancholijny nastrój i jak temu zaradzić z pomocą dobrej książki. Tradycyjnie przy aromatycznej kawie i małym co nieco :)

Zapraszamy 3 października 2022 roku od godz. 17:30!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu aktualną ofertę zajęć odbywających się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie!

Plan zajęć 2022 (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

więcej…

Czerwcowe popołudnie mieliśmy okazję spędzić z Państwem w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie na spotkaniu autorskim ze znaną i lubianą wśród naszych czytelników pisarką – Joanną Jax (właśc. Joanną Jakubczak).

Wydarzenie przyciągnęło wielu zainteresowanych mieszkańców, a niektórzy przyjechali specjalnie z okolicznych miejscowości. Zdecydowanie było warto!

więcej…