Archiwum z kategorii »Teatr Kameralny «

19 maja 2023 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie we współpracy z Klubem Senior+ zorganizowała przedstawienie „Kabaretowy KOGEL MOGEL” grupy kabaretowej „A czemu nie…?” – tym razem na sali wiejskiej w Łubowie. Spotkanie uświetnił koncert Kapeli Borneńskiej.

Na spotkaniu zgromadzili się mieszkańcy Łubowa oraz sympatycy kabaretu, którzy cenią sobie dawkę dobrego humoru oraz ludową muzykę. Po raz kolejny przyczyniliśmy się do uśmiechu na twarzach widzów, jak i samych aktorów, a nawet do łez szczęścia :)

więcej…

27 kwietnia 2023 roku Sala Kameralna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie kolejny raz wypełniła się po brzegi widzami, którzy cenią sobie dawkę dobrego humoru. Tym razem, we współpracy z Klubem Senior+ zaprosiliśmy Środowiskowy Dom Samopomocy w Bornem Sulinowie. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do uśmiechu na twarzach widzów, jak i samych aktorów. A już 19 maja zapraszamy do Łubowa! :)

Salwy śmiechu i świetna zabawa – tak można podsumować tegoroczne, sobotnie spotkanie kabaretowe.

22 kwietnia 2023 roku Sala Kameralna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie wypełniła się po brzegi widzami, którzy cenią sobie dawkę dobrego humoru. Polska scena kabaretowa rozrasta się z roku na rok. Jednak pewne formacje od lat królują w rankingach kabaretów.

więcej…

W ostatnią sobotę karnawału mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem, by świętować ten wyjątkowy dzień w roku. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program słowno-muzyczny zatytułowany „50 twarzy Fredry” – Aleksander Fredro i inne wierszyki… A wszystko po to, by mówić o miłości. A ponieważ niedawno obchodziliśmy święto zakochanych, spotkanie było doskonałą okazją do rozmów o miłości. A dlaczego na tegoroczne Walentynki, jako temat przewodni wybraliśmy właśnie Fredrę? Otóż w tym roku przypada 230. rocznica jego urodzin, a Sejm RP ustanowił rok 2023 rokiem Aleksandra Fredry.

więcej…