Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Halloweenowy wyjazd do Europa-Parku za nami!

6 października 2017 roku odbyła się wycieczka do Europa-Parku (największego parku rozrywki w Niemczech i drugiego najpopularniejszego w Europie!). Był to już kolejny zagraniczny wyjazd współorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie, a koordynacją zajął się pan Daniel Graszka.

Tym razem wyruszyliśmy nowoczesnym, nowym autokarem z Poznania o 18:30. Po kilkunastu godzinach jazdy byliśmy już w miejscowości Rust (około 50 km od Strasburga). Na wszystkich czekało 12 godzin zabawy, które uczestnicy wykorzystali na szaleństwa na ogromnych rollercoasterach, przejażdżkach rodem z bajek dla dzieci, atrakcjach wodnych z niespodziankami czy przepięknych pokazach. Halloween to też jedyna możliwość w roku, aby szaleć na atrakcjach przy nocnym oświetleniu. Trafiliśmy na bardzo piękną pogodę, jak na październik – prawie 20 stopni Celsjusza. W wyjeździe wzięło udział ponad 50 osób z całej Polski.

To jeszcze nie koniec! Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kolejną propozycję:

Tropikalna Wyspa pod Berlinem (25 listopada 2017)
Wymarzona temperatura – nawet 26°C przez 365 dni w roku sprawia, że Wyspa Tropikalna (Tropical Islands) to idealny cel weekendowej podróży. Każdy gość może rozkoszować się tropikami na terenie odpowiadającym 8 boiskom do piłki nożnej (66.000 km2). Największy zadaszony las tropikalny świata, największa w Europie strefa saun, Morze Południowe z 200 metrami piaszczystej plaży i wiele innych atrakcji czekają na gości w każdym wieku.

Tropical Islands to przygoda, odpoczynek i relaks, to gorący wypoczynek w samym sercu Europy. Na wyspie szybować można balonem aż 55 metrów nad lasem tropikalnym, obserwować żółwie i bagno mangrowe, unosić się na falach Laguny Bali lub poszaleć zjeżdżając z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wieżowej. To wszystko jest możliwe tylko w Tropical Islands!

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643