Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Lipcowa wycieczka do Energylandii na Magic Night / aż 13 godzin zabawy!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na kolejną wycieczkę do Energylandii (parku rollercoasterów numer 1 w Europie!), która odbędzie się w dniach 22-24 lipca!

ENERGYLANDIA to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Istnieje też na rynku zaledwie od 8 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Energylandia dzieli się na 7 atrakcyjnych stref: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim spragnionym wrażeń, Smoczy Gród, Wodną – Water Park, Aqualantis i Sweet Valley (nowość 2022).

W strefie ekstremalnej, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster – największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster – światowy rekordzista wśród wodnych kolejek!

Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie hybrydowy rollercoaster Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h. Projekt powstał dzięki synergii dwóch potężnych firm: amerykańskiej Rocky Mountain Constructions oraz holenderskiej Vekomy.

Rollercoaster Abyssus to perełka strefy Aqualantis, która została otwarta w 2021 roku. Zaprojektowany on został w tematyce stacji pomp dokładnie tam, gdzie kiedyś wznosiła się świątynia potężnego władcy mórz Abyssusa. Dla lubiących szybować w chmurach, producenci atrakcji zapewnili efekty nieważkości, niespodziewane efekty grawitacyjne oraz wiele efektów wodnych takich jak wodospady, jeziora i fontanny.

Wsiądź do pociągu i ruszaj w świat zabawy od lipca 2022 roku. Nowy rollercoaster o jakże smacznej nazwie CHOCO CHIP CREEK to słodka podróż ponad krainą Sweet Valley! To kraina ciasteczek, babeczek i chrupiących wypieków.

Magic Night to aż 13 godzin nieustannej zabawy na fantastycznych atrakcjach w 7 strefach tematycznych. To miliony świateł, muzyka, radosny gwar – to wszystko, za czym tak bardzo tęsknimy. Klimat ciepłej nocy wypełnionej radosnymi emocjami!

TERMIN: 22-24 lipca 2022

PROGRAM:

  • 22 lipca – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 23.30. Przyjazd do Energylandii około godz. 9.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 23.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 24 lipca – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 7.00

*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Połczynie Zdroju, Barwicach, Jastrowiu i Pile

CENA: 239 zł
(zniżka dla stałych uczestników -10 zł)

Cena obejmuje:

  • transport nowym, wygodnym autokarem (marki Setra)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje biletu wstępu do Energylandii, płatne po zgłoszeniu:

  • 1 zł (dzieci do 3 lat)
  • 99 zł (dzieci do 140 cm wzrostu)
  • 149 zł (osoba dorosła)

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643.

PLAKAT I ZDJĘCIA AUTOKARU:

Zobaczcie również relację z zeszłorocznej wycieczki:
http://www.mbp.bornesulinowo.pl/cms/?p=52872