Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Spektakl słowno-muzyczny „Romeo i Julia”

W czwartek, 17 listopada 2022 roku spotkaliśmy się z Państwem w Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie na spektaklu, którego tytuł „Romeo i Julia” powinien raczej brzmieć „Romeo i Julia w krzywym zwierciadle”.

Oprócz aktorów działającego przy bibliotece Teatru Kameralnego, w spektaklu wystąpiła również młodzież z Łubowa oraz pracownicy MBP. Międzypokoleniowa grupa spisała się na medal, a efekt był niesamowicie inspirujący. Dziękujemy wszystkim za współpracę i zaangażowanie!

Warto wspomnieć, że spektakl „Romeo i Julia” był elementem kończącym projekt pn. „W stronę włoskiego słońca” z programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który został zrealizowany od września do listopada w murach biblioteki.

Wieczór w stylu włoskim, warsztaty plastyczne dla przedszkolaków, zajęcia kulinarne dla dzieci w wieku szkolnym oraz wspomniany wcześniej spektakl tworzyły cykl działań, które wzbudziły bardzo duże zainteresowanie wśród mieszkańców. Dziękujemy za wsparcie finansowe i liczymy na kolejne projekty w naszej małej społeczności!

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.