Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Zakończenie projektu „Fotografia w oczach dzieci”

W piątkowy wieczór, 25 listopada 2022 roku w sali wiejskiej w Łubowie odbyło się uroczyste zakończenie projektu pn. „Fotografia w oczach dzieci”, a sala zamieniła się w ten dzień w galerię zdjęć.

Spotkanie otworzyła pani Magdalena Haas (bibliotekarz z filii MBP w Łubowie) oraz pani Julia Woźniak (bibliotekarz z filii MBP w Silnowie) – osoby odpowiedzialne za realizację projektu. Na początku przedstawiły krótką charakterystykę wykonanych działań i to, czego nauczyli się uczestnicy podczas różnych warsztatów. Następnie ogłoszone zostały wyniki konkursu na temat fotografii i osoby Konrada Brandela, a nagrody wręczyła Dyrektor MBP w Bornem Sulinowie pani Anna Gałązka. Po otwarciu wystawy zaproszeni goście mogli podziwiać fotografie wykonane przez dzieci powstałe podczas sesji plenerowych i w mini studio. We współpracy z rodzicami przygotowano poczęstunek dla uczestników, aby jeszcze bardziej umilić ten wyjątkowy dzień.

Składamy serdeczne podziękowania za udostępnienie sali wiejskiej Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, ufundowanie słodkości przez Sołtys wsi Łubowo panią Agnieszkę Kwiatkowską oraz od Radnych Rady Miejskiej w Bornem Sulinowie, pań: Anetty Chołody, Marzeny Gąsienicy i Magdaleny Papierkiewicz.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Dzieci Kapitana Nemo” – Edycja III.