Legimi

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie dołączyła do zachodniopomorskiego konsorcjum LEGIMI - co za tym idzie mamy dla Was dostęp do ponad 250 000 tytułów wydawnictw elektronicznych e-booków i audiobooków.

 

Nie czekajcie na nowości, bestsellery! Miejcie je zawsze pod ręką, na tablecie, smartfonie, komputerze i e-czytniku, a co ważne – zupełnie za darmo i dostępne 24/7. Jedynym warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, Filii Łubowo, Filii Radacz lub Filii Silnowo. Ilość kodów jest ograniczona, więc już dziś odwiedź bibliotekę lub zadzwoń, aby otrzymać unikalny kod dostępu.

 

Jak skorzystać z Legimi?

  1. Skontaktuj się z biblioteką, aby otrzymać kod. Otrzymując kod oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz regulamin korzystania z serwisu internetowego Legimi w ramach pakietów zakupionych przez Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Zachodniopomorskiego
  2. Wejdź na stronę https://www.legimi.pl/zachodniopomorskie
  3. Aktywuj swój kod
  4. Zarejestruj konto lub zaloguj się
  5. Pobierz aplikację na wybrane urządzenie
  6. Ciesz się dostępem do ulubionych książek

 

Proste, prawda? Zapraszamy już dziś do kontaktu! Chętnie udzielimy wskazówek :)

Ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług czy statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.