Program Koduj_Pro

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie przystąpiła do programu Koduj_Pro, prowadzonego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundację Liga Niezwykłych Umysłów!

 

Platforma LNU jest profesjonalnym narzędziem do nauki programowania, nagrodzonym złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich EDUTEC 2020. Zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python, Java i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, umożliwia samodzielną naukę programowania od podstaw, a także wspomaga prowadzenie zajęć stacjonarnych oraz zajęć prowadzonych online z tego zakresu. Praca z platformą nie wymaga wiedzy z zakresu programowania.

 

 

Logo Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Liga Niezwykłych Umysłów, Gold Medal 2020

Ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług czy statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.