Mobilna gra miejska

Zapraszamy do wypróbowania mobilnej gry miejskiej - „Nie szukając ZEMSTY - o niezwykłej historii Bornego Sulinowa”, stworzonej na podstawie utworu Aleksandra Fredry i ciekawej, burzliwej historii naszego miasteczka!

 

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby wcielić się w rolę bohatera książki i przenieść się w czasie, by odkrywać tajemnice leśnego miasta? Teraz masz taką szansę! Przedstawiamy nową inicjatywę: „Nie szukając ZEMSTY” – mobilną grę miejską, która połączy Twoją pasję do czytania z fascynującą historią Bornego Sulinowa.

 

Czego możesz spodziewać się podczas tej przygody?

  • rozwiązywania zagadek i łamigłówek, które poprowadzą Cię przez niesamowite miejsca
  • poznania historii, anegdot i ciekawostek o miejscach, które mijasz na co dzień – dzięki temu spojrzysz na nie zupełnie inaczej i na nowo je odkryjesz
  • wykorzystania technologii mobilnej, aby wcielić się w postaci literackie, zdobycia nagród i oczywiście świetnej zabawy!

 

Jak możesz dołączyć?

Niezbędne będzie pobranie na telefon lub urządzenie mobilne darmowej aplikacji ActionTrack, dostępnej na systemy Android i iOS. Następnie zeskanuj kod QR z plakatu znajdującego się na szybie Centrum Informacji Turystycznej lub online.

 

Nie zwlekaj! Dołącz do społeczności miłośników czytelnictwa, historii i przygód. Razem możemy odkryć zakamarki miasta w zupełnie nowy sposób. Udostępnij info i zaproś swoich przyjaciół do gry! Nie ma ograniczeń wiekowych. Ahoj, przygodo!

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

Ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług czy statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.