Iskry Niepodległej - dzień drugi

piątek, 19 kwietnia 2024

Dziś rozpoczyna się drugi dzień pokazów multimedialnych ISKRY NIEPODLEGŁEJ w Bornem Sulinowie.

Nowoczesna ekspozycja umieszczona została w specjalnie zaprojektowanej naczepie, która podróżuje po całej Polsce. Narratorem opowieści jest cyfrowa postać, która porusza się po ścianie ekspozycyjnej na ruchomym ekranie. To z nią goście udadzą się w podróż po polskich dokonaniach, poznając bliżej losy wynalazców takich jak Bekker czy Szczepanik.

Terminy bezpłatnych pokazów:
19 kwietnia (piątek) - godz. 10:00-18:00 (wejście co pół godziny)
20 kwietnia (sobota) - godz. 10:00-16:00 (wejście co pół godziny)

Logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Niepodległa, Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie, Gmina Borne Sulinowo, GRYF.tv. Sfinansowano z budżetu Państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego