Iskry Niepodległej są już w Bornem Sulinowie!

środa, 17 kwietnia 2024

Prezentujemy świeżutkie zdjęcia z przygotowań. Informujemy, że w godzinach 10:00-14:00 (czwartek i piątek) ISKRY NIEPODLEGŁEJ będą intensywnie zwiedzane przez dzieci i młodzież z naszych gminnych szkół. Prosimy o wyrozumiałość :)

Logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Niepodległa, Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie, Gmina Borne Sulinowo, GRYF.tv. Sfinansowano z budżetu Państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego