Literacki kalejdoskop / Domek nad potokiem
Literacki kalejdoskop / Domek nad potokiem

poniedziałek, 13 maja 2024

„Domek nad potokiem” to kolejna powieść Katarzyny Michalak, która nas nie zawiodła. Jest to historia niezwykle poruszająca, opowieść o sile ludzkiego ducha, determinacji i odwadze w obliczu życiowych trudności. Autorka poprzez historię głównej bohaterki, Jagody Ciszek, ukazuje, że prawdziwa porażka nie następuje wtedy, gdy tracimy wszystko, lecz dopiero wtedy, gdy rezygnujemy z walki.

Jagoda to bohaterka, która wykazuje się ogromną determinacją i niezłomnością. Mimo trudnych doświadczeń życiowych nie poddaje się. Wręcz przeciwnie postanawia zawalczyć o siebie i nie poddawać się po wielu porażkach. Na drodze Jagody staje człowiek, który również ma podobne przeżycia. Zostaje mocno doświadczony przez życie. Nasi bohaterowie z pozoru różni zostają połączeni. Razem starają się zbudować nowe życie.

 

„Domek nad potokiem” to cudowna i niezwykle emocjonalna powieść. Nie jest to typowy romans, jaki do tej pory pisała Katarzyna Michalak. Ta historia jest nie tylko o przetrwaniu i odbudowie, lecz także o odnalezieniu siły w sobie, by walczyć o marzenia. Z całego serca polecamy!

Ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług czy statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.