Spotkanie autorskie z Tanyą Valko
Spotkanie autorskie z Tanyą Valko

środa, 8 maja 2024

W tym roku XXI Tydzień Bibliotek rozpoczęliśmy już 7 maja w Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, gdzie odbyło się spotkanie autorskie polskiej pisarki Tanyi Valko, poprowadzone przez moderatora i autora Igora Kaczmarczyka.

Było to niezwykłe i interesujące wydarzenie, które dało nam możliwość bliższego poznania fascynującej autorki oraz jej niesamowitych podróży do krajów muzułmańskich - w tym Libii, Arabii Saudyjskiej czy Indonezji. Tanya Valko podzieliła się swoimi inspiracjami do pisania książek, opowiadając o przygodach, doświadczeniach, obserwacjach oraz uczuciach, jakie towarzyszyły jej podczas odkrywania fascynujących miejsc, ludzi i kultury, które spotkała w trakcie wypraw. Jej opowieści były pełne barwnych opisów i emocji, co wzbudzało jeszcze większe zainteresowanie słuchaczy.

 

Spotkanie pozostawiło w nas wiele wrażeń i zachęciło do sięgnięcia po jej książki, aby poznać bliżej światy, które autorka tak wspaniale opisała. Na koniec można było zakupić książki obu autorów oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wydarzenie to odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

 

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Logo Dyskusyjny Klub Książki, Instytut Książki, Prószyński i S-ka, Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie. Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług czy statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.